Cennik transkrypcji nagrań, przepisywania nagrań

Cena transkrypcji nagrań zależy od wielu czynników, przede wszystkim od jakości nagrania, czasu realizacji, a także ilości przekazanego materiału. Doskonale sprawdza się tu powiedzenie... dobrze - tanio - szybko. Dobrze i tanio nie będzie szybko. Szybko i dobrze nie będzie tanio. Tanio i szybko nie będzie dobrze. Ceny transkrypcji podajemy po zapoznaniu się z materiałami, wyceny dokonujemy w przeciągu godziny od otrzymania plików.

Transkrypcje nagrań kiepskiej jakości są zawsze droższe, z uwagi na dużo większy nakład pracy potrzebny do realizacji takiego zlecenia. Ceny transkrypcji zaczynają się od 100 zł netto, cena transkrypcji sądowych od 150 zł netto, transkrypcje indywidualnych nagrań od 100 zł netto, cena transkrypcji fgi tak zwanych focusów od 150 zł netto. Realizujemy każdy rodzaj transkrypcji - aby poznać wycenę swojego materiału skontaktuj się za pomocą maila lub telefonicznie.

Pamiętaj aby uzyskać lepszą cenę zaplanuj odpowiednio swoje transkrypcje, jeśli zlecisz materiały wcześniej - z długim terminem realizacji cena transkrypcji zawsze będzie niższa, niż transkrypcje realizanowa na cito, z dnia na dzień.

Poznaj cennik transkrypcji nagrań, transkrypcja wywiadów Warszawa, transkrypcja rozprawy sądowej, czyli tak zwana transkrypcje sądowa a także przepisywanie prac, tekstów, przepisywanie rękopisu, maszynopisu, przepisywanie nagrania. Zapraszamy do współpracy.